Article number:10037735EAN:4007698502720
Pig ceramic money box pink/pink (W/H/D) 15x12x13cm
| IC / MC: | 1 / 18 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The ceramic money box in pink, 15x12x13 cm, enriches sales areas with its charming design. Ideal for retailers, it offers high margins and durability. Perfect for decorative use in the store or office, it stylishly highlights your product selection.
| Color: | Pink |
|---|---|
| Material: | Ceramic |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 18 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 13 cm |
| Width: | 15 cm |
| Height: | 12 cm |
| Weight IC: | 0.5 kg |
| Weight MC: | 8.91 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | H430 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









