Article number:10035737EAN:4007698450502
Natural wooden fish stand (W/H/D) 30x29x5cm
| IC / MC: | 2 / 12 |
|---|---|
| PU: | 2 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The decorative "Natural wooden fish display" impresses interior designers with its natural aesthetics and durable material. Ideal for shop window and room decorations, it enhances the ambience and attracts customers - ideal for retailers who value quality and design.
| Color: | Nature |
|---|---|
| Features: | SALE |
| Material: | Wood |
| IC quantity: | 2 |
| MC quantity: | 12 |
| Packaging units: | 2 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 4.7 cm |
| Width: | 30 cm |
| Height: | 29 cm |
| Weight IC: | 0.56 kg |
| Weight MC: | 3.38 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | A010 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









