Article number:10044224EAN:4007698696900
Musical clock/snow globe Santa Claus/Christmas tree with snow swirl/light/music made of poly/glass, colorful (W/H/D) 15x17x14cm (excl. 3xAAA)
| IC / MC: | 1 / 6 |
|---|---|
| PU: | 1 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The "Santa Claus" music box/snow globe made of high-quality poly/glass (15x17x14cm) is an impressive atmospheric retail decoration. Snow swirls, light and music create a unique experience. Robust workmanship promises long-lasting use and attractive margins for commercial buyers.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Color: | Red |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 6 |
| Packaging units: | 1 |
| Battery required: | 10010521 – AAA Micro Stabbatterie |
| Depth: | 14 cm |
| Width: | 15 cm |
| Height: | 17 cm |
| Weight IC: | 1.52 kg |
| Weight MC: | 9.11 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W132, W193 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










