Article number:10028866EAN:4007698284534
Mushroom made of mango wood red, brown (W/H/D) 15x18x15cm
| IC / MC: | 4 / 24 |
|---|---|
| PU: | 4 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Add charm and elegance to your rooms with our "Mushroom in mango wood red". Ideal for interior designers and retailers, it impresses with its durable mango wood and timeless design that is versatile and promises an attractive margin. Perfect for stylish decoration concepts.
| Color: | Red |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Season: | Autumn |
| IC quantity: | 4 |
| MC quantity: | 24 |
| Packaging units: | 4 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 15 cm |
| Width: | 15 cm |
| Height: | 18 cm |
| Weight IC: | 2.26 kg |
| Weight MC: | 13.56 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W253, W447 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.













