Article number:10024037EAN:4007698031404
Mug rabbit decor made of porcelain, colorful (W/H/D) 13x9x10cm 350ml
| IC / MC: | 6 / 36 |
|---|---|
| PU: | 12 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Discover the Hare decor mug made of sturdy porcelain, ideal for retailers and interior designers. With its appealing design, it enhances the attractiveness of any product presentation. The high-quality finish ensures long-term use and maximum customer satisfaction on the shelf.
| Color: | Multicolor |
|---|---|
| Material: | Porcelain |
| Season: | Easter |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 36 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 10 cm |
| Width: | 13 cm |
| Height: | 9 cm |
| Filling quantity: | 490 |
| Weight IC: | 4.76 kg |
| Weight MC: | 14.29 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | O087 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









