Article number:10028767EAN:4035296095801
Money gift glass lucky pig made of transparent glass 4-fold, (H) 15cm
| IC / MC: | 20 / 20 |
|---|---|
| PU: | 20 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The transparent glass lucky pig test tube (H 15cm) combines elegant design and functionality. Ideal for retailers and interior designers, it encourages impulse purchases and decorative versatility. High-quality glass guarantees durability and easy presentation, increasing returns and customer satisfaction.
| Color: | Transparent |
|---|---|
| Features: | SALE |
| Material: | Glass |
| IC quantity: | 20 |
| MC quantity: | 20 |
| Packaging units: | 20 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 2 cm |
| Width: | 2 cm |
| Height: | 15 cm |
| Weight IC: | 0.66 kg |
| Weight MC: | 0.66 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | W137 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









