Article number:10010894EAN:4007698108946
Money box motorcycle helmet black poly. 14x11x11cm
| IC / MC: | 4 / 12 |
|---|---|
| PU: | 4 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The black motorcycle helmet money box made of high-quality polyresin combines design and functionality. Ideal for retailers and interior designers to decorate sales areas in style. Robust material ensures durability, while the impressive look appeals to customers and promotes potential sales increases.
| Akzentfarbe: | Schwarz |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Color: | Black |
| Hauptfarbe: | Schwarz |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Material: | Polyresin |
| IC quantity: | 4 |
| MC quantity: | 12 |
| Packaging units: | 4 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 11 cm |
| Width: | 14 cm |
| Height: | 11.5 cm |
| Weight IC: | 0.6 kg |
| Weight MC: | 9.15 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | H432 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









