Article number:10031266EAN:4007698344047
Metal tree stand on mango wood base gold, brown (W/H/D) 22x27x5cm
| IC / MC: | 2 / 24 |
|---|---|
| PU: | 4 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
This elegant metal tree on a mango wood base combines durable design with outstanding workmanship. Perfect for commercial environments, it offers retailers and interior designers versatile display options and attractive margin options. Ideal for stylish store and office decorations.
| Akzentfarbe: | Gold |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Color: | Gold |
| Hauptfarbe: | Gold |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Material: | Metal |
| IC quantity: | 2 |
| MC quantity: | 24 |
| Packaging units: | 4 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 5 cm |
| Width: | 22 cm |
| Height: | 27 cm |
| Weight IC: | 8.98 kg |
| Weight MC: | 8.98 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W091/H035 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










