Article number:10041449EAN:4007698621414
Metal Christmas hanger bells, white/green (W/H/D) 10x30x8cm
| IC / MC: | 4 / 48 |
|---|---|
| PU: | 4 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The Christmas hanger made of durable metal in white/green offers commercial versatility and attracts customers with its timeless design. Ideal for retailers and interior designers to enhance retail spaces and effortlessly create festive accents. Dimensions: 10x30x8 cm.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Color: | White |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Material: | Metal |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 4 |
| MC quantity: | 48 |
| Packaging units: | 4 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 8 cm |
| Width: | 10 cm |
| Height: | 30 cm |
| Weight IC: | 0.66 kg |
| Weight MC: | 7.92 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W434, W461 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










