Article number:10035692EAN:4007698449445
Maritime display stand made of wood (W/H/D) 17x30x8cm
| IC / MC: | 2 / 24 |
|---|---|
| PU: | 2 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The Maritim display stand made of high-quality wood impresses with its durable finish and subtle aesthetics. Ideal for retailers and interior designers, it offers flexible decoration options and effectively highlights the ambience of any store or office space. Benefit from attractive margins.
| Color: | Multicolor |
|---|---|
| Features: | SALE |
| Material: | Wood |
| IC quantity: | 2 |
| MC quantity: | 24 |
| Packaging units: | 2 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 8 cm |
| Width: | 17 cm |
| Height: | 30 cm |
| Weight IC: | 0.666666667 kg |
| Weight MC: | 8 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | A011 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









