Article number:10040415EAN:4007698598846
Mango wood nativity scene stand white (W/H/D) 17x20x5cm
| IC / MC: | 4 / 24 |
|---|---|
| PU: | 4 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Complement your range with the elegant display stand, made from durable mango wood. Ideal for elegant window displays or stylish interiors, it offers designers and retailers an attractive margin and versatile presentation options during the Christmas period.
| Color: | White |
|---|---|
| Features: | SALE |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 4 |
| MC quantity: | 24 |
| Packaging units: | 4 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 5 cm |
| Width: | 17 cm |
| Height: | 20 cm |
| Weight IC: | 1.28 kg |
| Weight MC: | 7.66 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W119 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









