Article number:10015713EAN:4007698157135
Magnet Santa Claus on poly board, 6 assorted, 6 cm
| IC / MC: | 24 / 288 |
|---|---|
| PU: | 24 |
| Price: | Please login or register |
Available in CW 36/2026
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Robust poly board with six charming assorted Santa magnets, ideal for retail. Maximize your margins with simple, appealing presentations. Perfect for seasonal decorations and repeated use, thanks to high quality finish and durable material. A must for stylish business and presentation areas.
| Akzentmaterial: | Poly |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Poly |
| Material: | Polyresin |
| IC quantity: | 24 |
| MC quantity: | 288 |
| Packaging units: | 24 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 6 cm |
| Width: | 4 cm |
| Height: | 2 cm |
| Weight IC: | 0.64 kg |
| Weight MC: | 8.7 kg |
| Shipping pallet: | 8640 |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | W148, W255, W484 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









