Product information "Lucky pig plug 1 motif cloverleaf, poly, 3.5x3.5x28cm, 1 piece, pink"
Lucky pig plug 1 motif cloverleaf, poly, 3.5x3.5x28cm, 1 piece, pink
No reviews found. Be the first to share your insights.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Features: | SALE |
|---|---|
| Inner carton quantity: | 24 |
| Outer carton quantity: | 216 |
| Packaging units: | 24 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 12.2 cm |
| Width: | 4 cm |
| Height: | 4.2 cm |
| Weight IC: | 0.81 kg |
| Weight OC: | 7.88 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Availability date: | 28.05.2026 |
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
