Article number:10041974EAN:8713619432439
LED table lamp warm white dimmable incl. USB cable, made of black plastic (W/H/D) 10x26x10cm for indoor use only
| IC / MC: | 1 / 12 |
|---|---|
| PU: | 4 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Elegant LED table lamp in black, ideal for retail displays and interior designers. Dimmable function increases versatility, while USB connection meets modern requirements. Made of durable plastic, it offers an attractive margin and easy handling in the commercial sector.
| Akzentfarbe: | Schwarz |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Color: | Black |
| Hauptfarbe: | Schwarz |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Material: | Metal |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 12 |
| Packaging units: | 4 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 10 cm |
| Width: | 10 cm |
| Height: | 26 cm |
| Weight IC: | 0.55 kg |
| Weight MC: | 6.6 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W283 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









