Article number:10031298EAN:4007698344795
Lantern crown, star decor made of metal black (W/H/D) 9x11x9cm
| IC / MC: | 6 / 72 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Modern lantern made of durable black metal with star decoration. Ideal for retailers to create atmospheric sales areas or for interior designers as an elegant decorative element. Benefit from high margins and versatile use in commercial environments.
| Color: | Black |
|---|---|
| Features: | SALE |
| Material: | Metal |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 72 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 9.5 cm |
| Width: | 11 cm |
| Height: | 9.5 cm |
| Weight IC: | 0.67 kg |
| Weight MC: | 8 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | A034/W917 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.












