Sale
Product information "KCG piggy bank, Hurray a girl, made of ceramic (W/H/D) 12.5x9x9 cm"
KCG piggy bank, Hurray a girl, made of ceramic (W/H/D) 12.5x9x9 cm
No reviews found. Be the first to share your insights.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online

| Accent colour: | Pink |
|---|---|
| Colour: | Pink/pink |
| Features: | SALE |
| Material: | Ceramics |
| Inner carton quantity: | 3 |
| Outer carton quantity: | 30 |
| Packaging units: | 3 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 9 cm |
| Width: | 12.5 cm |
| Height: | 9 cm |
| Weight IC: | 0.8 kg |
| Weight OC: | 8.5 kg |
| Shipping pallet: | 720 |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | H297 |
| Availability date: | 28.05.2026 |
| Safety data sheet: | Download |
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars