Product information
The piggy bank heart decoration made of robust ceramic combines charming design with high durability. Ideal for retailers as a stylish eye-catcher, it offers interior designers versatile decoration options. Size 30x25x25cm supports an attractive presentation in a commercial environment and maximizes profit potential.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Color: | Red |
| Features: | NEU |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Material: | Ceramic |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 2 |
| Packaging units: | 1 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 25 cm |
| Width: | 30 cm |
| Height: | 25 cm |
| Weight IC: | 2.53 kg |
| Weight MC: | 5.06 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | ZZZ43466 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.













