Article number:10048275EAN:4007698312039
Honeycomb hanger bunny made of paper/cardboard green (W/H/D) 5x7x5cm
| IC / MC: | 12 / 144 |
|---|---|
| PU: | 24 |
| Price: | Please login or register |
Available in CW 36/2026
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Honeycomb hanger bunny made of paper/cardboard green (W/H/D) 5x7x5cm
| Color: | Green |
|---|---|
| Features: | SALE |
| Material: | Paper/Cardboard |
| Season: | Easter |
| IC quantity: | 12 |
| MC quantity: | 144 |
| Packaging units: | 24 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 5 cm |
| Width: | 5 cm |
| Height: | 7 cm |
| Weight IC: | 0.26 kg |
| Weight MC: | 3.17 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










