Article number:10042093EAN:4007698636838
Honeycomb bunny made of paper/cardboard yellow (W/H/D) 11x20x11cm
| IC / MC: | 6 / 36 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The yellow honeycomb bunny with no visible branding offers durability and versatility and is perfect for seasonal displays and gift stores. Its bright color and unique design attracts eco-conscious and modern shoppers, increasing retail appeal and profitability.
| Color: | Gelb |
|---|---|
| Material: | Paper/Cardboard |
| Season: | Easter |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 36 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 11 cm |
| Width: | 11 cm |
| Height: | 20 cm |
| Weight IC: | 0.34 kg |
| Weight MC: | 2.02 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | O015 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.











