Article number:10043740EAN:4007698681050
Highland cow with Christmas hat made of poly, white/green (W/H/D) 11x9x5cm
| IC / MC: | 8 / 48 |
|---|---|
| PU: | 8 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Add festive charm to your decor with the durable Highland cow figure made from robust poly. Ideal for retailers and interior designers, it offers versatility of use with simple presentation, boosting your sales with attractive theming.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Color: | White |
| Features: | SALE |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Material: | Polyresin |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 8 |
| MC quantity: | 48 |
| Packaging units: | 8 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 5 cm |
| Width: | 11 cm |
| Height: | 9 cm |
| Weight IC: | 1.76 kg |
| Weight MC: | 10.56 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W073 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









