Article number:10018609EAN:4007698186098
Heart sayings made of marble, 6 assorted, 4 cm
| IC / MC: | 36 / 144 |
|---|---|
| PU: | 36 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
High quality marble hearts, 6 assorted, are ideal for use in retail stores and decorating projects. These durable 4 cm hearts offer interior designers stylish versatility and commercial buyers attractive margins through easy presentation and appealing design.
| Akzentmaterial: | Stein |
|---|---|
| Color: | Multicolor |
| Hauptmaterial: | Stein |
| Material: | Stone |
| IC quantity: | 36 |
| MC quantity: | 144 |
| Packaging units: | 36 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 4 cm |
| Width: | 4 cm |
| Height: | 1 cm |
| Weight IC: | 1.375 kg |
| Weight MC: | 5.5 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | H486 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









