Product information "Hanging tree with lettering, wood, 38x1.5x63cm, 1 piece, natural, @"
Hanging tree with lettering, wood, 38x1.5x63cm, 1 piece, natural, @
No reviews found. Be the first to share your insights.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online

| Accent colour: | Black |
|---|---|
| Colour: | Beige |
| Features: | SALE |
| Material: | Wood |
| Season: | Christmas |
| Inner carton quantity: | 16 |
| Outer carton quantity: | 16 |
| Packaging units: | 16 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 10.2 cm |
| Width: | 15 cm |
| Height: | 38.2 cm |
| Weight OC: | 8.214 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Availability date: | 28.05.2026 |
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars