Article number:10033543EAN:4018156257496
Hanging sugar spruce with plastic glitter green (H) 121cm
| IC / MC: | 12 / 72 |
|---|---|
| PU: | 12 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
For retailers and designers, the 121 cm high "Hanging sugar spruce with glitter" made of durable plastic offers a versatile decor solution. It creates stylish accents in shop windows and sales rooms, while its easy handling ensures a time-saving presentation.
| Akzentfarbe: | Grün |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Kunststoff |
| Color: | Green |
| Hauptfarbe: | Grün |
| Hauptmaterial: | Kunststoff |
| Material: | Plastic |
| IC quantity: | 12 |
| MC quantity: | 72 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 4 cm |
| Width: | 5 cm |
| Height: | 121 cm |
| Weight IC: | 1.45 kg |
| Weight MC: | 8.71 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W030, W245 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










