Article number:10047715EAN:4007698280796
Hanging bear Christmas decoration made of plush brown 4 assorted (W/H/D) 10x15x8cm
| IC / MC: | 12 / 144 |
|---|---|
| PU: | 12 |
| Price: | Please login or register |
Available in CW 31/2026
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Enchant your sales environment with the elegant bear Christmas decoration made of durable plush. Ideal size for creative window displays, offering versatility and durable quality. Perfect for retailers and designers to profitably integrate seasonal accents into your product range.
| Akzentfarbe: | Braun |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Plüsch |
| Color: | Brown |
| Features: | NEU |
| Hauptfarbe: | Braun |
| Hauptmaterial: | Plüsch |
| Material: | Plush |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 12 |
| MC quantity: | 144 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 8 cm |
| Width: | 10 cm |
| Height: | 15 cm |
| Weight IC: | 0.79 kg |
| Weight MC: | 9.5 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









