Article number:10043563EAN:4007698676216
Hanger deer decor made of mango wood, natural (W/H/D) 12x12x1cm
| IC / MC: | 12 / 48 |
|---|---|
| PU: | 12 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The "Stag" mango wood hanger combines naturalness and elegance, ideal for interior designers and retailers who want to add a stylish, long-lasting decorative element to their range. Perfect for creative, themed displays with high profitability in a professional environment.
| Akzentmaterial: | Mangoholz |
|---|---|
| Color: | Nature |
| Features: | SALE |
| Hauptmaterial: | Mangoholz |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 12 |
| MC quantity: | 48 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 1 cm |
| Width: | 12 cm |
| Height: | 12 cm |
| Weight IC: | 1.19 kg |
| Weight MC: | 4.75 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W227 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









