Article number:10042541EAN:4007698649609
Hanger bird made of porcelain brown 2-fold, (W/H/D) 9x4x4cm
| IC / MC: | 24 / 288 |
|---|---|
| PU: | 24 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
This bird hanger made of high-quality porcelain combines durable design with aesthetic charm. Ideal for retailers and interior designers, it increases the attractiveness and profitability of your product range thanks to its versatility in the store or decoration area.
| Color: | Brown |
|---|---|
| Material: | Porcelain |
| Season: | Spring |
| IC quantity: | 24 |
| MC quantity: | 288 |
| Packaging units: | 24 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 4 cm |
| Width: | 9 cm |
| Height: | 4 cm |
| Weight IC: | 1.13 kg |
| Weight MC: | 13.54 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | N029 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









