Article number:10045305EAN:4007698728090
Gnome with ceramic flower hat, colorful (W/H/D) 13x21x11cm
| IC / MC: | 4 / 8 |
|---|---|
| PU: | 4 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The colorful ceramic gnome with flower cap (13x21x11cm) impresses retailers with its durability and stylish accents. Ideal for designers to create inviting decorative arrangements and offers retailers attractive margins thanks to its high-quality finish. Perfect for fresh, creative retail spaces.
| Akzentmaterial: | Keramik |
|---|---|
| Color: | Multicolor |
| Features: | NEU |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Material: | Ceramic |
| Season: | Spring |
| IC quantity: | 4 |
| MC quantity: | 8 |
| Packaging units: | 4 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 11 cm |
| Width: | 13 cm |
| Height: | 21 cm |
| Weight IC: | 2.29 kg |
| Weight MC: | 4.58 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | ZZZ45305 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









