Article number:10038459EAN:4007698523954
Glass vase, colorful 2-fold, (W/H/D) 20x18x7cm
| IC / MC: | 2 / 12 |
|---|---|
| PU: | 2 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The colorful glass vase impresses with its unique shape and robust glass material. Ideal for interior designers and retailers, it offers versatile decoration options and an attractive margin. Perfect for shop windows or as a highlight in modern interiors.
| Akzentmaterial: | Glas |
|---|---|
| Color: | Multicolor |
| Features: | SALE |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Material: | Glass |
| Season: | Spring |
| IC quantity: | 2 |
| MC quantity: | 12 |
| Packaging units: | 2 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 7 cm |
| Width: | 20 cm |
| Height: | 18 cm |
| Weight IC: | 1.09 kg |
| Weight MC: | 6.54 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | A021 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









