Article number:10022463EAN:4007698021214
Glass bottle sayings `Gin` 5pcs Led lighting made of glass Transparent 3-fold, (W/H/D) 7x29x7cm
| IC / MC: | 6 / 24 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The "Sayings Gin" glass bottle combines style and function with LED lighting, ideal for retail displays and interior design projects. Made from robust, transparent glass, it offers long-lasting quality and versatile decorative applications, increasing commercial success.
| Color: | Transparent |
|---|---|
| Features: | SALE |
| Material: | Glass |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 24 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | 10010521 – AAA Micro Stabbatterie |
| Depth: | 7 cm |
| Width: | 7 cm |
| Height: | 30 cm |
| Weight MC: | 10 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | A021 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









