Article number:10042522EAN:4007698648992
Girl made of poly white 2-fold, (W/H/D) 4x8x4cm
| IC / MC: | 12 / 144 |
|---|---|
| PU: | 12 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The "Poly Girl" figurines offer durable polyresin quality and are ideal for stylish retail displays or as charming accents in interior design. Their versatility and compact size allow for easy integration into various spatial concepts.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Color: | White |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Material: | Polyresin |
| IC quantity: | 12 |
| MC quantity: | 144 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 4 cm |
| Width: | 4.5 cm |
| Height: | 8.5 cm |
| Weight IC: | 0.9 kg |
| Weight MC: | 10.8 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | O077/N041 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










