Article number:10039009EAN:4007698539597
Girl, boy with swimming ring and beach ball made of poly blue 2-fold, (W/H/D) 6x14x4cm
| IC / MC: | 6 / 96 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Elegant polyresin figures, ideal for store displays and summer decorations. Attractive margin thanks to durable quality. Perfect for retailers and interior designers who want to set creative and stylish accents. Dimensions: 6x14x4cm.
| Color: | Blue |
|---|---|
| Features: | SALE |
| Material: | Polyresin |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 96 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 4.5 cm |
| Width: | 5.5 cm |
| Height: | 14 cm |
| Weight IC: | 0.76 kg |
| Weight MC: | 12.19 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | N021 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









