Article number:10042449EAN:4007698646820
Garden gnome made of poly colorful 2-fold, (W/H/D) 10x22x8cm
| IC / MC: | 6 / 24 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Discover the colorful garden gnome made of robust polyresin (10x22x8cm). Ideal for original retail displays or inspiring decoration projects. Durable and versatile, it increases the attractiveness of your product range and ensures high customer loyalty in the commercial sector.
| Akzentmaterial: | Poly |
|---|---|
| Color: | Multicolor |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Material: | Polyresin |
| Season: | Spring |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 24 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 8 cm |
| Width: | 10 cm |
| Height: | 22 cm |
| Weight IC: | 1.91 kg |
| Weight MC: | 7.66 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | N054 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









