Article number:10042881EAN:4007698659134
Garden gnome figure made of poly, 2-fold, green/orange (W/H/D) 10x15x7cm
| IC / MC: | 6 / 36 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The garden gnome figure made of durable poly (green/orange) enhances retail shelves with charming aesthetics. Its high-quality finish guarantees long-lasting appeal, ideal for decorative accents in a commercial environment. Take advantage of the potential for impressive product presentation and increase your profitability.
| Akzentfarbe: | Grün |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Color: | Green |
| Hauptfarbe: | Grün |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Material: | Polyresin |
| Season: | Spring |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 36 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 7 cm |
| Width: | 10 cm |
| Height: | 15 cm |
| Weight IC: | 1.32 kg |
| Weight MC: | 7.92 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | O073/N067 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.













