Product information "Garden flag with pole " Home", linen, 32x45/90cm, 1 set/btl, cream"
Garden flag with pole " Home", linen, 32x45/90cm, 1 set/btl, cream
No reviews found. Be the first to share your insights.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Features: | SALE |
|---|---|
| Inner carton quantity: | 16 |
| Outer carton quantity: | 32 |
| Packaging units: | 16 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 44.8 cm |
| Width: | 9.6 cm |
| Height: | 3.2 cm |
| Weight IC: | 2.938 kg |
| Weight OC: | 12.148 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Availability date: | 30.05.2026 |
| Suitable for outdoor use: | Yes |
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
