Article number:10045550EAN:4007698736101
Flowers on metal base, 2-fold, colorful (W/H/D) 12x26x4cm
| IC / MC: | 6 / 36 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Versatile Metal Pedestal Flowers: Perfect for retailers and designers looking for quality. With durable metal craftsmanship, this colorful decor offers commercial buyers an excellent margin base and easy display. Ideal for retail spaces, offices or seasonal decoration in a retail environment. Dimensions: 12x26x4cm.
| Akzentfarbe: | Gelb |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Color: | Gelb |
| Features: | NEU |
| Hauptfarbe: | Gelb |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Material: | Metal |
| Season: | Spring |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 36 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 4 cm |
| Width: | 12 cm |
| Height: | 26 cm |
| Weight IC: | 0.33 kg |
| Weight MC: | 1.98 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | ZZZ45550 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









