Article number:10011057EAN:4007698005214
Flower metal/mango wood made of metal silver (W/H/D) 10x30x5cm
| IC / MC: | 6 / 24 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Complement your range with this elegant decorative sculpture made of durable mango wood and fine silver metal. Ideal for discerning interior designers and retailers who appreciate timeless design and high margins. Perfect for inspiring store displays and stylish office decoration.
| Akzentfarbe: | Silber |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Color: | Silver |
| Features: | SALE |
| Hauptfarbe: | Silber |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Material: | Metal |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 24 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 5 cm |
| Width: | 10 cm |
| Height: | 30 cm |
| Weight IC: | 1.9 kg |
| Weight MC: | 8.3 kg |
| Shipping pallet: | 864 |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | O022 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









