Article number:10042666EAN:4007698653309
Figure boy with chewing gum bubble made of poly black/white/gold (W/H/D) 9x26x13cm
| IC / MC: | 1 / 12 |
|---|---|
| PU: | 2 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Made from poly, the "Boy with bubble gum bubble" figure combines style and durability. Ideal for retailers and interior designers, it enhances sales and business premises. With its modern design, it attracts attention and supports an attractive presentation. Dimensions: 9x26x13cm.
| Color: | Black |
|---|---|
| Material: | Polyresin |
| Season: | Spring |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 12 |
| Packaging units: | 2 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 13 cm |
| Width: | 9 cm |
| Height: | 26 cm |
| Weight IC: | 0.44 kg |
| Weight MC: | 5.28 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | N033 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









