Article number:10045459EAN:4007698733582
Fairy made of magnesia, 3-fold, purple/pink/yellow (W/H/D) 5x11x3cm
| IC / MC: | 12 / 144 |
|---|---|
| PU: | 12 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Brighten up your range with the colorful fairy made of magnesia. Ideal for retailers and interior designers, it impresses with its durable material and versatile use in decor. Its compact size facilitates presentation and enables an attractive trade margin.
| Akzentfarbe: | Lila |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Magnesia |
| Color: | Purple |
| Features: | NEU |
| Hauptfarbe: | Lila |
| Hauptmaterial: | Magnesia |
| Material: | Magnesia |
| Season: | Spring |
| IC quantity: | 12 |
| MC quantity: | 144 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 3 cm |
| Width: | 5 cm |
| Height: | 11 cm |
| Weight IC: | 0.66 kg |
| Weight MC: | 7.92 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | ZZZ45459 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









