Article number:10023225EAN:4007698027100
Etagere 3 mango wood/metal 97cm H, 26,34,45cm Ø
| IC / MC: | 1 / 1 |
|---|---|
| PU: | 1 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Made from durable mango wood and sturdy metal, the etagere offers stylish presentation for retailers and interior designers. Perfect for commercial environments, it enhances the appeal of your merchandise and maximizes space with its versatile three-tiered structure.
| Color: | Brown |
|---|---|
| Material: | Wood |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 1 |
| Packaging units: | 1 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 45 cm |
| Width: | 45 cm |
| Height: | 97 cm |
| Weight IC: | 5.61 kg |
| Weight MC: | 5.61 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W258, W578 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









