Article number:10034481EAN:4007698424466
Etagere 2er made of mango wood, metal nature (H) 37cm Ø25cm/20cm
| IC / MC: | 1 / 2 |
|---|---|
| PU: | 2 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Made from robust mango wood, the etagere combines durability with timeless design. Perfect for retailers, it offers an elegant presentation surface that enhances the sales area and can be used in a variety of ways. An ideal accessory for attractive product displays.
| Color: | Nature |
|---|---|
| Features: | SALE |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 2 |
| Packaging units: | 2 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 25 cm |
| Width: | 25 cm |
| Height: | 37 cm |
| Diameter: | 25 cm |
| Weight IC: | 1.01 kg |
| Weight MC: | 2.02 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | H043 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









