Article number:10039320EAN:4007698548780
Elephant with heart made of poly gray (W/H/D) 14x11x7cm
| IC / MC: | 4 / 48 |
|---|---|
| PU: | 4 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The poly elephant with heart combines durable material and stylish design. Ideal for retailers and interior designers, it enhances the appeal of retail spaces and projects. Its compact size offers flexible decoration options and an impressive profit margin in commercial use.
| Color: | Grey |
|---|---|
| Features: | SALE |
| Material: | Polyresin |
| IC quantity: | 4 |
| MC quantity: | 48 |
| Packaging units: | 4 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 7 cm |
| Width: | 14 cm |
| Height: | 11 cm |
| Weight IC: | 0.75 kg |
| Weight MC: | 8.98 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | N018 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.











