Article number:10042599EAN:4007698651190
Duck figurine made of textile, 2-fold, beige (W/H/D) 11x17x7cm
| IC / MC: | 6 / 36 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Add a charming highlight to your retail or design project with the beige textile duck (11x17x7cm). Made from durable fabric, it offers versatility and appealing presentation in shop windows or home interiors. An attractive product for creative, profit-enhancing decorations.
| Color: | Beige |
|---|---|
| Material: | Textile |
| Season: | Spring |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 36 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 7 cm |
| Width: | 11 cm |
| Height: | 17 cm |
| Weight IC: | 1.38 kg |
| Weight MC: | 8.28 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | O091 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.











