Article number:10013969EAN:4007698139698
Donkey in gray/brown made of plush, 2 assorted, 22 cm
| IC / MC: | 8 / 64 |
|---|---|
| PU: | 8 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
High-quality plush donkey, assorted in two colors, ideal for retailers and interior designers. Attractive appearance and durable material guarantee versatile applications in window displays or product ranges. Plush material offers high durability, increases margins and ensures attractive presentation results.
| Akzentfarbe: | Grau |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Plüsch |
| Color: | Grey |
| Hauptfarbe: | Grau |
| Hauptmaterial: | Plüsch |
| Material: | Plush |
| IC quantity: | 8 |
| MC quantity: | 64 |
| Packaging units: | 8 |
| Battery required: | No |
| Height: | 15 cm |
| Weight IC: | 0.11 kg |
| Weight MC: | 8.49 kg |
| Shipping pallet: | 1024 |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | H302 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









