Article number:10043916EAN:4007698685683
Deer Christmas decor made of wood/metal, 2-fold, red/nature (W/H/D) 18x32x5cm
| IC / MC: | 2 / 36 |
|---|---|
| PU: | 2 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Set accents in your store with our durable deer decor made of wood and metal. Ideal for seasonal decorations, it attracts customers and increases impulsive buying behavior. Perfect for stores and showrooms, it combines rustic design with a high-quality finish.
| Color: | Red |
|---|---|
| Features: | SALE |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 2 |
| MC quantity: | 36 |
| Packaging units: | 2 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 5 cm |
| Width: | 18 cm |
| Height: | 32 cm |
| Weight IC: | 0.66 kg |
| Weight MC: | 11.88 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | W075, W473 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










