Product information "Decorative flower with hanger. Wood. 30 cm. 1 pc. natural/pink"
Decorative flower with hanger. Wood. 30 cm. 1 pc. natural/pink
No reviews found. Be the first to share your insights.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Accent colour: | Pink |
|---|---|
| Features: | SALE |
| Season: | Spring |
| Inner carton quantity: | 12 |
| Outer carton quantity: | 12 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 5 cm |
| Width: | 30 cm |
| Height: | 30 cm |
| Weight IC: | 1.429 kg |
| Weight OC: | 3.7 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Availability date: | 28.05.2026 |
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
