Product information "Decorative flower plug, metal, 20x1x20cm, 1 piece, white, @"
Decorative flower plug, metal, 20x1x20cm, 1 piece, white, @
No reviews found. Be the first to share your insights.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Features: | SALE |
|---|---|
| Inner carton quantity: | 12 |
| Outer carton quantity: | 96 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 77.2 cm |
| Width: | 20.4 cm |
| Height: | 3 cm |
| Weight IC: | 1.61 kg |
| Weight OC: | 13.68 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Availability date: | 29.05.2026 |
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
