Article number:10043072EAN:4007698664459
Decorative ceramic bowl, striped, yellow/white (W/H/D) 17x10x17cm
| IC / MC: | 1 / 8 |
|---|---|
| PU: | 4 |
| Price: | Please login or register |
Pre-Order
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The striped ceramic decorative bowl in yellow/white impresses retailers and designers with its durable finish and timeless design. Ideal for elegant store displays and stylish interiors, it offers versatility and attractive margins. Its durable ceramic emphasizes professional ambience and lasting value.
| Color: | Gelb |
|---|---|
| Material: | Ceramic |
| Season: | Spring |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 8 |
| Packaging units: | 4 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 17 cm |
| Width: | 17 cm |
| Height: | 10 cm |
| Weight IC: | 0.53 kg |
| Weight MC: | 4.22 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | N007 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










