Article number:10045493EAN:4007698734466
Decorative bowl made of porcelain, white (W/H/D) 13x13x13cm
| IC / MC: | 6 / 12 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The white porcelain decorative bowl with bow decoration combines timeless design and durability for any retail space. Ideal for retailers and designers, it offers an attractive margin and uncomplicated presentation, perfect for elegant decorations in a professional environment.
| Color: | White |
|---|---|
| Features: | NEU |
| Material: | Porcelain |
| Season: | Spring |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 12 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 13 cm |
| Width: | 13 cm |
| Height: | 13 cm |
| Weight IC: | 3.56 kg |
| Weight MC: | 7.13 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | ZZZ45493 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










