Article number:10042850EAN:4007698658496
Decorative apple with 15 LED/timer made of glass, pink (W/H/D) 16x17x16cm
| IC / MC: | 1 / 24 |
|---|---|
| PU: | 4 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The pink decorative apple made of sturdy glass with 15 LEDs and timer attracts attention in retail and design projects. Its durable quality and simple presentation maximize its appeal while offering versatility in any professional environment.
| Color: | Pink |
|---|---|
| Features: | SALE |
| Material: | Glass |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 24 |
| Packaging units: | 4 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 16 cm |
| Width: | 16 cm |
| Height: | 17 cm |
| Weight IC: | 0.74 kg |
| Weight MC: | 17.69 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | N049 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.












