Article number:10040578EAN:4007698609610
Coffee mug money box ceramic cash box white (W/H/D) 14x8x13cm
| IC / MC: | 1 / 36 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Robust, white ceramic "coffee cash box" for stylish store design. Ideal for retail and cafés, offering longevity and attractive margins. Elegant design that appeals to customers and helps to increase sales. Ideal for use in a professional environment.
| Color: | White |
|---|---|
| Material: | Ceramic |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 36 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 13 cm |
| Width: | 13.5 cm |
| Height: | 7.5 cm |
| Weight IC: | 0.34 kg |
| Weight MC: | 12.31 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | N068 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









